Pomagamy tworzyć firmy. Od planu A do planu, który zdaje egzamin.

1. Pomysł

Testujemy unikalne pomysły na przedsięwzięcia biznesowe. Po starannej walidacji i zdobyciu feedbacku o słuszności koncepcji, a także po potwierdzeniu pierwszych hipotez, nawiązujemy partnerstwo z błyskotliwymi przedsiębiorcami, aby tworzyć produkty używane przez tysiące ludzi. 

2. Budujemy

Wraz ze współzałożycielem lub współzałożycielami tworzymy firmę, wykorzystując interdyscyplinarne umiejętności i wiedzę specjalistów. Tworzymy produkty i usługi, które przechodzą testy pilotażowe na prawdziwych klientach. Następnie wprowadzamy zmiany i poprawki, aby osiągnąć product/market fit (dopasowanie do rynku). 

3. Skalujemy

Kiedy produkt lub usługa zdobywa trakcję, trafia on na rynek do szerszej publiczności. Następnie koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju, pozyskując nowych klientów i użytkowników. Przy okazji przekazujemy cenną wiedzę przedsiębiorcy, który zostaje następnie CEO (dyr. generalnym) startupu. 

4. Dalszy rozwój

Po 18 miesiącach firma opuszcza gniazdo Serigala Tech i staje się w pełni samodzielna - zarówno pod kątem finansowym, jak i od strony operacyjnej. Zyskuje niezależność i jest dalej rozwijana zgodnie z wizją przedsiębiorcy.