Procedury operacyjne

Stwórz z nami procedury dla swojej firmy. Pomożemy Ci ustandaryzować realizację zadań z Twojej branży. Będziesz mógł lepiej rozwijać firmę, a także znacznie ułatwisz sobie proces wdrażania nowych pracowników. 

 
 

Dlaczego warto postawić na procedury

Zawsze identyczna jakość

Zyskujesz pewność, że wszystkie zadania będą wykonywane na takim poziomie, jaki Ci odpowiada, bez konieczności monitorowania z Twojej strony. Co ważne: możemy pomóc stworzyć procedury nawet dla niektórych zadań kreatywnych. 

Ułatwiona rekrutacja

Znaczne skrócenie czasu potrzebnego na wdrożenie nowego pracownika. Łatwość np. przy wymianie toksycznego pracownika – nie przejmuj się, że ktoś opanował już swoje obowiązki, a Ty nie masz czasu na wdrażanie nowej osoby. Procedury skrócą ten czas do minimum.

Czas na rozwój

Delegowanie dobrze udokumentowanych zadań innym to więcej czasu na szukanie nowych klientów i rozszerzanie oferty, bez martwienia się, że dotychczasowi klienci nie zostaną należycie obsłużeni. 


Zapoznaj się z naszymi artykułami na temat tworzenia procedur – dowiedz się, dlaczego są one tak ważne dla każdej firmy:

Najnowsze artykuły 

Ceny tworzenia procedur

Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie Twoich oczekiwań i potrzeb. Koszt jednej procedury wynosi od 299 zł netto.
Możemy stworzyć również gotowy i dostępny na hasło portal z procedurami dla dużej organizacji. 

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twojej firmie i branży, w której działasz. Na tej podstawie stworzymy bezpłatną wycenę. 

Tel. kontaktowy: +48 885 220 097 | Adres e-mail: wspolpraca@serigalatech.pl

Lub zostaw e-mail do Ciebie – skontaktujemy się w ciągu 24 godz.!