Kontakt: +48 885 220 097, lub e-mail: wspolpraca@serigalatech.pl

Dobre wyniki zawsze mogą być lepsze 

Dlaczego optymalizacje są tak ważne?

Optymalizacje współczynnika konwersji (conversion rate optimization, w skrócie: CRO) to działania dzięki którym uzyskujecie Państwo lepsze efekty w swoich kampaniach marketingowych. Narzędzia CRO służą do zwiększania odsetka osób, które odwiedzają Państwa strony lub korzystają z Państwa usług, a następnie przekształcają się - konwertują - w płacących klientów. CRO pozwalają poprawić wszystkie te działania, na których Państwu zależy i element ten jest nieodzowną składową systemu Serigala Digital. Jeśli chcecie Państwo zwiększyć liczbę osób, które się rejestrują, zostawiają kontakt czy dokonują zakupu, optymalizacje są niezbędne.

Co obejmuje współpraca w zakresie CRO:

  • Dobór i konfiguracja narzędzi, które są najlepsze dla Państwa branży i kampanii
  • Testy A/B pozwalające ocenić, jakie działania zapewniają najlepsze efekty
  • Dostęp do raportów w czasie rzeczywistym na temat prowadzonych działań i rezultatów
 

Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Chętnie przeprowadzimy też demonstrację systemu Serigala Digital.

 

Co zapewniamy

  • Najwyższa skuteczność. W marketingu krąży powiedzenie, że 50% wydatków na marketing i reklamę przynosi rezultaty, tylko nie wiadomo, o które 50% chodzi. Dzięki CRO takie słowa nie mają zastosowania. Wszystkie działania są mierzalne i wybieramy tylko te, które przynoszą najlepsze efekty.
  • Testy A/B. Nawet jeśli dobierzemy dobre narzędzia na samym początku, to i tak przeprowadzimy testy A/B, aby wyłonić tylko te najlepsze dla Państwa branży i prowadzonych kampanii. 
  • Growth Hacking. Ten termin może oznaczać milion różnych rzeczy, ale sprowadza się do tego, aby nie tylko dobrać najlepsze narzędzia dla danej aktywności, ale też doprowadzić do sytuacji, w której będą się one wzajemnie uzupełniać i łącznie pracować na świetny wynik. W gramach Growth Hackingu zapewniamy wsparcie przy webinarach, podcastach, guest bloggingu, Instagramie, Twitterze, retargetingu, email marketingu i serwisie YouTube.
  • Profesjonalizm. Narzędzia i usługi CRO będą dobrane do Państwa potrzeb i będą pomagać w realizacji celu, jaki określimy na początku współpracy
  • Łatwy kontakt. Jesteśmy dostępni codziennie w godzinach 9-17. Pod mailem i telefonem. 
  • Elastyczność. Pomożemy wdrożyć preferowane przez Państwa narzędzia lub inne rozwiązania online. 

Dostępne integracje w systemie 

"Alert" box. Wyświetlamy boks powiadamiający użytkownika o danej ofercie i propozycji. Zwiększa to konwersję o ok. 7%.
Live Chat. Możliwość chatu na żywo z Państwa konsultantem może przyczynić się do zwiększenia konwersji od 3 do nawet 75%. 
Pełnoekranowe komunikaty pop-up. Zanim odbiorca zdecyduje się zamknąć stronę, zobaczy komunikat pop-up z zachętą, aby jednak zostawił kontakt do siebie.
Moduły do przechwytywania leadów. Znajdują się na każdej podstronie i można je dowolnie konfigurować.
Bezpieczeństwo danych. Dedykowane podstrony z kontaktem, regulaminem, polityką prywatności, opracowane we współpracy z prawnikiem. 
Mierzalność. Warto mierzyć efekty działań – zapewniamy wdrożenie Google Analytics dla Państwa strony.

Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły
Chętnie przeprowadzimy też demonstrację systemu Serigala Digital.