Ebook - design i formatowanie 

Otrzymujesz teksty do wglądu i oceny. Kiedy wprowadzimy odpowiednie poprawki i teksty zostaną zaakceptowane, zaczynamy prace graficzne, przekazując treść do graphic designera firmy Serigala Tech. Na tym etapie dodamy elementy graficzne Twojej firmy, uwzględniając wytyczne związane z identyfikacją wizualną, jak i preferencje w zakresie stylu i rodzaju obrazów.  

Po tym etapie otrzymasz gotowego ebooka do akceptacji, stworzonego z myślą o angażowaniu odbiorców i realizacji wyznaczonego celu komercyjnego.

Każdy ebook składa się z atrakcyjnych okładek (przednia i tylna), spisu treści, jak również docelowej treści na wskazany temat. Dodatkowo możesz otrzymać wersję do druku lub wydrukowaną przez nas. 


Ebook - konwersje i promocje

W ramach Serigala Executive Content możesz liczyć na autorskie, wypracowane rozwiązanie będące połączeniem narzędzi marketingowych od najlepszych dostawców. Uzyskasz dostęp do kreatora stron z możliwością edycji, jak również panel administracyjny zawierający dane analityczne. Zyskasz możliwość pozyskiwania leadów, a Twój specjalista będzie mógł na bieżąco sprawdzać skuteczność i przebieg prowadzonych kampanii. Podpowiemy też, jak przeprowadzić kampanię marketingową i do kogo skierować przekaz. Możemy wyręczyć Twoją firmę z tych zadań i przeprowadzić kampanię w Twoim imieniu. 

Ebooki to świetna treść do promowania w serwisach społecznościowych oraz w kampaniach e-mail marketingowych. Z chęcią przygotujemy odpowiednie treści promocyjne oraz copywriting, aby stworzyć kampanie precyzyjnie dobrane do Twoich potencjalnych klientów. 

Ebooki doskonale sprawdzają się także w roli pomocy sprzedażowej i mogą być dystrybuowane przez Twój zespół handlowy jako materiał edukacyjny dla potencjalnych klientów, z którymi prowadzone są rozmowy o współpracy.

Zostaw kontakt do siebie – odezwiemy się, by ustalić szczegóły 

Wymagana zgoda: *
Zapoznaj się z polityką prywatności: https://www.serigalatech.pl/polityka-prywatnosci-i-cookie