Cyfrowa transformacja

Cyfryzacja światowej gospodarki przyspieszyła, a to oznacza, że dotychczasowy sukces wielu firm, który opierał się na konkurencyjnej kosztowo ofercie i dobrze wykształconych pracowników, traci na znaczeniu. Firmy, które chcą dziś pozostać konkurencyjne i szybko się rozwijać, powinny postawić na strategię cyfrową i przejść transformację we wszystkich procesach - od produkcji, przez sprzedaż, aż po angażowanie klientów. 

W Serigala Tech specjalizujemy się w cyfrowych rozwiązaniach. Potrafimy wskazać oraz nauczyć obsługi cyfrowych narzędzi, które są niezbędne przy wdrażaniu zmian w modelach biznesowych. 

Dlaczego warto stawiać na cyfryzację?

 • 47-70% - o tyle koszty pracy na stanowiskach wymagających zaawansowanych umiejętności cyfrowych są niższe w Polsce, w porównaniu do Europy Zachodniej. Masz duże szanse, aby przejść transformację cyfrową i zrobić to taniej niż inni.
 • 85% - tyle polskich internautów w wieku 15-64 lata korzysta z internetu przez ponad pięć godzin tygodniowo. Czy nadal uważasz, że w internecie nie warto robić biznesu?
 • 75% - tyle polskich gospodarstw domowych ma dostęp do internetu. 

Firma cyfrowa, czyli jaka?

Cyfryzacja to działania wykorzystujące narzędzia cyfrowe, których celem jest zwiększenie produktywności i przyspieszenie rozwoju w firmie. Cyfryzacja zapewnia wzrost produktywności na cztery sposoby:

1. Optymalizacja procesów

 • Zarządzanie łańcuchem wartości wspierane procesami cyfrowymi
 • Automatyzacja procesów
 • Optymalizacja wykorzystania zasobów dzięki analizie danych

Rozwiązania takie jak analiza danych (big data, business intelligence) pozwalają na optymalizację wielu działań i zwiększają produktywność. Firma wie, na czym najlepiej się skupić, a z czego zrezygnować – i ma dane, które to potwierdzają. Serigala Tech ocenia procesy wykorzystywane w Twojej firmie, a następnie dostarcza rekomendacje, aby zwiększyć produktywność i zautomatyzować wiele procesów. Twoja firma może być lepsza od konkurentów, którzy zatrudniają więcej ludzi. Wykorzystaj najlepsze kompetencje i rób więcej za mniej. 

2. Dostęp do szerszego rynku

 • Dostęp do niszowych klientów
 • Globalny zasięg
 • Analiza danych w oparciu o potrzeby klientów

Zacznij oferować swoje produkty i usługi na innych rynkach zbytu, albo popraw pozycję na obecnie obsługiwanych rynkach. Poznaj najważniejsze trendy cyfrowego świata, w tym czynniki wpływające na zachowania klientów. Ułatw sobie dostęp do nowych rynków i zyskaj globalny zasięg, wykorzystując kanały sprzedaży online, które zwiększają bazę klientów i dostępność produktów. 

3. Innowacyjne produkty

 • Bardziej efektywne procesy badań i rozwoju
 • Nowe metody działania
 • Nowe metody komunikacji z klientami

Na podstawie Twoich działań i oferty zaproponujemy nowe rozwiązania i metody pracy. Wypracujesz skuteczniejsze modele biznesowe i sposoby komunikacji z klientami. Zwiększysz produktywność w całej firmie i zaczniesz tworzyć innowacyjne produkty i usługi. 

4. Wzrost aktywności zawodowej

 • Praca zdalna
 • Specjalizacja w ramach procesów technologicznych lub nowych platform pozwalających na rozwijanie umiejętnośc

Cyfryzacja pozwala na współpracę z ludźmi, z którymi Twoja firma do tej pory nie mogła współpracować. To możliwe m.in. dzięki narzędziom do pracy zdalnej oraz platformom do komunikacji i rozwijania umiejętności. Dodatkowo za sprawą cyfrowych usług Twoja firma może znacząco podnieść swoje kompetencje, bez udawania się na drogie szkolenia. Przyspiesz rozwój swojej firmy, stawiając na rozwój pracowników. 

 

Napisz który z obszarów najbardziej Cię interesuje

Skontaktuj się – odpowiemy w ciągu 24 godz.