Serigala Executive Content

Content marketing pomaga w pozyskiwaniu potencjalnych klientów, a także - w przypadku stałych klientów - buduje ich zaangażowanie, utrzymuje przy Twojej marce i pomaga edukować.

W ramach Serigala Executive Content tworzymy, testujemy i optymalizujemy działania content marketingowe Twojej firmy. Zapewniamy leady (dane kontaktowe potencjalnych klientów), jak również stwarzamy możliwości sprzedażowe. Chcesz pozyskać nowych klientów? Akcje content marketingowe powinny znaleźć się w Twojej strategii. 

schematy content marketing serigala.jpg

Biznesowy copywriting 

W biznesie większość firm stosuje wyłącznie raporty i suche oferty, zamiast tworzyć treści zaprojektowane z myślą o przyciąganiu i angażowaniu potencjalnych klientów. Nie bądź jedną z takich firm. 

Serigala Executive Content stworzy dla Twojej firmy treści najwyższej jakości, które służą konkretnym celom. Potrafimy opracować każdy rodzaj contentu – od postów na bloga, przez treść mailingu, ebooki, informacje prasowe, aż po infografiki i treści do serwisów społecznościowych. Decydując się na współpracę zyskujesz dostęp do ekspertów, którzy zajmują się tworzeniem treści już od 12 lat

Rozumiemy znaczenie przypisywane treściom firmowym, dlatego potrafimy opracowywać materiały w różnym tonie, ale zawsze mając na uwadze, by gotowy materiał nie był sterylnym, nudnym zestawieniem faktów. Zawsze stawiamy na maksymalizację zwrotu z inwestycji i pomagamy opracowywać takie treści, które nie tylko okażą się przydatne dla odbiorcy, ale też autentycznie go zaciekawią. Współpraca z nami korzystnie wpłynie na rozpoznawalność i wizerunek Twojej marki

Wszystkie materiały opracowywane przez Serigala Executive Content są nadzorowane przez doświadczonego stratega i specjalistę ds. marketingu. W ten sposób powstaje treść, która rzeczywiście wpisuje się w Twoje potrzeby i ma na uwadze realizację konkretnego celu. 


Wybrane realizacje, działania content marketingowe

Wybrane realizacje, działania content marketingowe

Blogi autorskie B2B

Wykorzystujemy własny model pracy dotyczący tworzenia treści. Wiemy jak robić rozeznanie, jakich narzędzi używać, jakie dane mają znaczenie (a które należy zignorować), a także w jaki sposób stworzyć projekt, by nie tylko przydał się potencjalnym klientom Twojej firmy, lecz także ich zaciekawił – i zachęcił do działania. 

Tworząc wpisy na Twojego bloga zaczynamy od analiz i pracy z danymi. Możemy wdrożyć odpowiednie narzędzia na Twoją stroną, aby sprawdzić co już teraz wzbudza zainteresowanie, a co jest ignorowane. Na podstawie danych historycznych możemy trafniej wskazać treści, które warto przygotować. A jeśli nie można wdrożyć narzędzi u Ciebie, wykonamy inne analizy, by również wskazać możliwie najlepiej dopasowane treści, które powinny zainteresować potencjalnych klientów. Zbuduj wiarygodność i wzbudź ciekawość u potencjalnych klientów! 

Zawsze staramy się też rozpoznać zamiary odbiorców, analizując słowa i frazy kluczowe wpisywane przez nich do wyszukiwarki google.pl i/lub google.com. Dzięki temu jesteśmy w stanie trafniej odpowiedzieć na ich potrzeby i zainteresowania

Dopiero gdy faktycznie dowiemy się, jakie są potrzeby i oczekiwania Twoich potencjalnych klientów, dopiero wtedy tworzymy plan treści do opracowania. Jeśli go zatwierdzisz, rozpoczynamy prace nad tworzeniem content marketingu dla Twojej firmy. Założenie jest proste: albo jakość, albo nic. Dla nas profesjonalizm jest na pierwszym, jedynym miejscu. 


Ebooki

Serigala Executive Content łączy najlepsze teksty z wysokiej jakości grafiką, aby przekształcać złożone koncepcje w przemyślane i atrakcyjne treści. Ebooki (książki elektroniczne) to jedne z najskuteczniejszych treści w działaniach content marketingowych

Ebooki można wykorzystywać przy promowaniu stron, produktów i usług, jak również umieszczać na blogu i w serwisach społecznościowych. Sprawdzają się w aktywnościach marketingowych takich jak e-mail marketing czy kampanie reklamowe online (Facebook Ads, LinkedIn Ads, Google AdWords). Dzięki ebookom możesz zyskać dostęp do wielu potencjalnych klientów

Ebooki opracowywane są przez sprawdzonego specjalistę - autora min. kilkudziesięciu tekstów z Twojej branży. Cały projekt jest zaplanowany z Twoim udziałem i na każdym etapie tworzenia otrzymujesz materiał do akceptacji. Co więcej, wskazujemy również tematy, które powinny zainteresować odbiorców Twojej firmy.

Wykorzystujemy narzędzia marketingowe i analityczne. Opieramy pomysły nie na przeczuciu, lecz na konkretnych danych. Ebook tworzony jest również z uwzględnieniem Twoich celów komercyjnych. 

Ebooki to treści, które powinny być atrakcyjne wizualnie. Z tego powodu każda strona zawiera grafiki i zdjęcia, a tekst ograniczamy do rozsądnego minimum. Pamiętaj: ludzie są wzrokowcami i łatwiej przyswajają informacje podane w sposób wizualny.

Kiedy już zaakceptujesz ebooka, możemy jeszcze podać jako autora osobę z Twojej firmy, którą uznasz za najbardziej odpowiednią do przekazywania treści z wybranej tematyki. W ten sposób otrzymujesz wysokiej jakości content do pozyskiwania danych kontaktowych (leadów) potencjalnych klientów.


Wybrane realizacje, działania content marketingowe

Wybrane realizacje, działania content marketingowe

Newslettery i mailingi

Newslettery umożliwiają informowanie aktualnych i potencjalnych klientów o rozwiązaniach spełniających ich potrzeby, a także o nowościach w ofercie i Twojej marce. Podstawą udanej strategii e-mail marketingowej są wiadomości, które będą rzeczywiście wywoływać emocje i zostawać w pamięci odbiorców. Jednocześnie powinny one łagodnie przekonywać i zachęcać do zakupu - szczególnie potencjalnych klientów, którzy jeszcze nie współpracowali z Twoją firmą. 

Chętnie określimy dla Ciebie grupę odbiorców, a następnie stworzymy strategię i konkretne wiadomości e-mail marketingowe, które możesz wysyłać.

Dotrzesz do odbiorców z wysokiej jakości przekazem, zdobywając dane wielu potencjalnych klientów oraz poprawiając wyniki sprzedażowe w przypadku klientów dotychczasowych.

Przekonasz się, że Twoje e-maile będą częściej otwierane (wyższy współczynnik open-rate), a kampanie e-mail marketingowe będą cieszyć się lepszymi wynikami sprzedażowymi (wyższy współczynnik konwersji). Każdy newsletter będzie wpisywał się w potrzeby Twoich klientów, a prowadzone działania będą mierzalne, by w przyszłości efekty były jeszcze lepsze za sprawą działań optymalizujących. 


White Papers 

White Papers to materiały, które są niezbędne dla firm chcących stać się marką godną zaufania i liderem opinii w swojej branży. To wysokiej jakości treści budujące wiarygodność firmy w oczach odbiorców i potencjalnych klientów. Zawierają wiedzę ekspercką a jednocześnie są doskonałym narzędziem przy pozyskiwaniu danych kontaktowych potencjalnych klientów (leady) – możesz udostępniać White Papers jako plik do pobrania w zamian za dane do kontaktu. 

W Serigala Executive Content ustalamy tematy i konkretne treści, które będą najbardziej odpowiadać Twoim odbiorcom. Następnie możesz liczyć na współpracę z ekspertami specjalizującymi się w danej tematyce, którzy przygotują wysokiej jakości materiały. Na pewno okażą się one wartościowe dla potencjalnych klientów i okażą się przydatnym wsparciem przy realizacji Twoich celów. 

Przygotujemy nie tylko wysokiej jakości tekst, ale również złożymy gotowy dokument w atrakcyjnej formie. Opierając się na kolorystyce marki, wykorzystamy Twoje logo, czcionki i inne elementy, aby gotowy projekt w pełni współgrał z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Następnie możemy przygotować dla Ciebie dedykowaną stronę docelową www i przeprowadzić kampanię marketingową skierowaną do Twoich odbiorców, aby zachęcić ich do pobrania gotowego materiału. Jesteśmy skuteczni i stawiamy na konkrety. 


Wybrane realizacje, działania content marketingowe

Wybrane realizacje, działania content marketingowe

Strategie content marketingowe

Tworzymy strategie na content marketing, które są spójne i dostosowane do Twojej firmy i marki.

Uwzględniamy wszystkie szczegóły, w tym witrynę internetową, jaką posiada Twoja firma. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego jak „strategia uniwersalna”, dlatego współpracujemy w taki sposób, aby jasno zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania.

Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć i dostosować plan działań, który będzie odpowiednie dla Twojej firmy. Tylko poprzez prace tego rodzaju uda się osiągnąć wyznaczone cele. 


Serigala Executive Content – zaufaj specjalistom

Tworzymy kampanie content marketingowe, które przyciągają i angażują odbiorców, jak również skracają cykl sprzedaży. Wykorzystuj content marketing w swojej strategii. Przy pomocy content marketingu możesz nie tylko zdobyć potencjalnych klientów i ich zainteresowanie, ale również doprowadzić do sprzedaży - zwłaszcza w biznesie B2B


Serigala Executive Content to działania content marketingowe na każdym etapie Podróży Klienta w biznesie B2B. Tworzymy odpowiednie treści, które uwzględniają czynniki motywacyjne kupującego. 

 • Strategia marketingowa i sprzedażowa
 • Strategia content marketingowa
 • Tworzenie contentu
 • Budowanie myśli przewodniej (tzw. Thought Leadership) kampanii
 • Content dostosowany pod SEO
 • Content budujący lojalność klienta
pozyskiwanie-klientów-content.jpg


Serigala Executive Content to wyspecjalizowane treści na potrzeby biznesu B2B. Chętnie przygotujemy dla Ciebie kompletną strategię, aby zapewnić nowych odbiorców, którzy z czasem mogą stać się płacącymi i stałymi klientami. Realizowane przez nas działania obejmują:

 • Tworzenie strategii 
 • Opracowywanie contentu
 • Wykorzystywanie narzędzi technologicznych do dystrybucji 
 • Mierzenie efektów pracy
 • Optymalizacje i raporty z efektów działań
Wymagana zgoda: *
Zapoznaj się z polityką prywatności: https://www.serigalatech.pl/polityka-prywatnosci-i-cookie

Jesteśmy firmą, która potrafi dynamicznie dostosowywać się do wymagań Twoich odbiorców. Nie tylko opracowujemy treści oparte na strategii, ale też w porę reagujemy na potrzeby i oczekiwania Twoich klientów i użytkowników