Biznesowy copywriting - ekspercka wiedza

biznesowy-copywriting-ekspercka-wiedza.png

Specjalizujemy się w sektorze technologicznym, HR, finansowym, startupowym, ekonomicznym, marketingowym i sprzedażowym. Współpracujemy z autorami setek tekstów i innych materiałów z tych branż. Nasi autorzy zawsze mają aktualną wiedzę i dbamy o to, aby pozostawali na bieżąco z wszelkimi trendami i ważnymi zmianami rynkowymi. Wiemy jakim językiem się posługiwać i na jakie tematy stawiać, aby faktycznie stworzyć treści angażujące odbiorców

W ramach współpracy poznajemy skrupulatnie Twoje potrzeby i wgłębiamy się w szczegóły związane ze specyfiką Twojej branży i firmy. Tworzymy treści możliwie najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań i wpisujące się w założony cel komercyjny. 

Otrzymujesz pełny pakiet - dostęp do ekspertów, którzy wiedzą co robią. Dysponujemy nie tylko wiedzą z konkretnych rynków i branż. Znamy najlepsze praktyki z działań marketingowych i pozycjonowania (SEO). Chodzi tutaj o wszystko, co ważne w pracach content marketingowch - od doboru słów kluczowych i stworzenia profilu odbiorcy, po ujęcie specyfiki SEO i dodawania takich elementów jak teksty ALT do opisów zdjęć i grafik czy Meta Description do fragmentów treści na Twojego bloga. 


Biznesowy copywriting - efektywność

biznesowy-copywriting-efektywność.png

Same teksty nie wystarczą, aby wypracować sukces Twojej kampanii. Z tego powodu analizujemy dane, sprawdzając m.in. ruch na stronie kampanii, średni spędzony czas, współczynnik odrzuceń i współczynnik konwersji, aby wyciągać wnioski i wprowadzać udoskonalenia

Zawsze mamy na uwadze ROI (return on investment - zwrot z inwestycji) prowadzonych działań marketingowych i na pierwszym miejscu stawiamy realizację wyznaczonego celu. W tym pomaga biznesowy copywriting, który jest niezbędnym elementem w aktywnościach content marketingowych.

Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i szczegółowe raporty, abyś wiedział jak przebiega kampania i co warto w niej ulepszyć. 


Dlaczego Serigala Content Executive

Udane kampanie content marketingowe składają się nie tylko z wysokiej jakości treści. Potrzebna jest wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych online, jak również z pozycjonowania (SEO). Znamy aktualne i sprawdzone praktyki biznesowe w tym zakresie, przez co możemy zapewnić satysfakcjonujące efekty. 

Jednocześnie tworzymy treści tylko z tematyki, która jest nam dobrze znana - nigdy nie dochodzi do sytuacji, że osoba, która do tej pory tworzyła teksty np. wyłącznie z branży motoryzacyjnej, nagle zabiera się za materiały z branży medycznej tylko dlatego, bo ma „lekkie pióro”. Stawiamy na profesjonalizm. 

Skupiamy się na sektorze B2B. Znamy żargon biznesowy, którym posługują się Twoi klienci i jesteśmy na bieżąco z najważniejszymi trendami. Mamy odpowiednie rozeznanie i obycie biznesowe. Nie musisz się martwić, że opracowana treść będzie napisana przestarzałym językiem lub pomieszamy ważne zwroty i sformułowania. 

Jeżeli chcesz osiągać cele komercyjne, a przy tym budować markę, umacniając jej świadomość w oczach odbiorców i demonstrować autorytet w branży, zdecyduj się na ofertę Serigala Content Executive.

Zostaw kontakt do siebie – odezwiemy się, by ustalić szczegóły.
 

Wymagana zgoda: *
Zapoznaj się z polityką prywatności: https://www.serigalatech.pl/polityka-prywatnosci-i-cookie